4.1111114.1010

Як грати

Футбол на машинах 4x4 Керуйте за допомогою стрілок. Ctrl - ручник.

Схожі ігри

Всім любителям величезних автомобілів і напружених змагань точно сподобатися Футбол на машинах. Уявіть себе на футбольному полі, тільки не в ролі людини, тепер Ви величезний позашляховик. Швидкісні характеристики не мають особливого значення, тут необхідно майстерно грати у футбол. М'яч для такого спорту теж збільшений, в команді всього два гравці, доведеться постійно мотатися з атаки в захист. Забивайте голи, захищайте ворота. Спробуйте здолати інших учасників чемпіонату, це принесе перемогу.

Гра Футбол на машинах дивовижне дійство

Вас чекає захоплюючий міжнародний турнір, шістнадць країн висунули свої команди на участь, візьміть один з екіпажів під своє чуйне керівництво і здолайте всіх суперників. Чемпіонат складається з матчів на виліт, якщо Ви програєте - все закінчено. Вибивайте суперників і рухайтеся до фіналу. Наприкінці буде матч з найсильнішою командою, яка обіграла всіх тих, з ким Вам зустрітися не довелося. Фінальний матч буде п'ятим за рахунком, тому для проходження гри потрібно зробити п'яти матчеву безпрограшну серію.

футбол на машинах 4x4ігри футбол на машинахгра футбол на машинах

Гра Футбол на машинах дуже захоплююча, Вам точно варто спробувати свої сили в цій битві. Вибір команди не вплине на результат. Всі автомобілі мають однакові характеристики і розрізняються тільки кольором, буде дуже важко переплутати свою команду з чужою. Двох хвилинні тайми не стануть втомлювати Вас, а за цей час можна забити не один м'яч у ворота опонента. Штовхайтесь і перегороджуйте шлях суперникам, пробуйте постійно перехоплювати м'яч або страхувати партнера. Логічно правильні дії приведуть до перемоги, в іншому випадку пропущених голів не уникнути. Стояти на лінії як воротар зовсім не соромно, контратаки будуть приносити свої плоди. Якщо переможець не визначився за основний час, потрібно грати екстра тайм, він триватиме одну хвилину. Допоможіть улюбленій збірній по автомобільному футболу одержати велику перемогу і потрібний кубок. Гонки з джипами 4x4 дуже видовищний спорт, а футбол на машинах 4х4 зовсім не поступається йому, в ньому є свої переваги. Від такого заняття ніхто не зможе відмовитися.

Ігри Футбол на машинах дуже динамичні

Ви любите грати у футбол або ходити на справжні матчі місцевих команд, а зараз можливості зіграти немає - не біда. Вам допоможуть ігри Футбол на машинах. Дуже просте управління підходить для дорослих і дітей, в лівому нижньому кутку екрана знаходитиметься радар. Динамічна камера не завжди зможе зловити суперника, з радаром не виникне жодних проблем. Слідкуйте за м'ячем і товаришем. Роз'їжджайте в різні боки, а в потрібний момент смикайте за важіль ручних гальм. Графіка викликає повний захват, об'ємні об'єкти дуже класні і точно Вам сподобаються. Машини, стадіон і глядачі оточують з усіх боків, будьте справжнім майстром. Чемпіонство прийде з часом, Вам потрібно старатися.